|

Люкс

У двохкімнатному номері "Люкс" наших гостей чекає двоспальне ліжко з білосніжною білизною. При потребі, в номері є чудовий розкладний диван, якщо Вас більше ніж дві особи. До Ваших послуг супутникове телебаченя та постійний Wi-Fi зв'язок. Щоб підтримувати мікроклімат номеру, розміром 25 м.кв житлової площі, допоможе наш кондиціонер. Звичайно в номері є холодильник, чайник та сейф для особистого користування.
Санвузол оснащений душовою кабіною, туалетом, рушниками в розрахунку 2х штук на особу та найнеобхіднішими засобами особистої гігієни.

Кількість номерів даного типу: 4

Розташування: 2-й корпус № 1, 2, 3, 4

Напівлюкс

Однокімнатний, індивідуальний вхід з двору, невеличка тераса, житлова площа 20 м.кв. два окремі ліжка, (номера 2, 5, 6, 11-14 ліжка двоспальні).
В номері телевізор із супутниковим ТБ, холодильник, душова кабінка + туалет, кількість рушників: 2 на особу.
WiFi- в номерах №11-14.
Є можливість, паркувати власний автомобіль безпосередньо біля номеру.

Кількість номерів даного типу: 14

Розташування: 3-й корпус № 1-14

Стандарт

Однокімнатний і двокімнатний, площа від 16 до 25 м.кв. двоспальне ліжко (або 2 окремі), в номері телевізор із супутниковим ТБ, холодильник, чайник, фен, душова кабінка + туалет, кількість рушників: 2 на особу, WiFi.

Кількість номерів даного типу: 6

Розташування: 1-й корпус 2-й поверх

Економ

Однокімнатний, житлова площа 12.5 м.кв. ліжко півтораспальне, в номері телевізор із супутниковим ТБ, душова кабінка + туалет, холодильник, чайник, фен, кількість рушників: 2 на особу, WiFi.

Кількість номерів даного типу: 4

Розташування: 1-й корпус 2-й поверх