|

Масаж обличчя

Масаж обличчя ОК "Трембіта"

Масаж обличчя – неодмінна складова косметичного догляду за шкірою. Це метод рефлекторного і механічного впливу на тканини обличчя, декольте та шиї. Саме ручний масаж є надзвичайно делікатною та ефективною процедурою. Вона чудово розслабляє, заспокоює розхитані нерви.

Під час масажу покращується кровопостачання та живлення тканин, посилюється відтік крові по венах, нормалізується секреторна діяльність сальних і потових залоз, зменшуються пори. Ця процедура добре очищає шкіру, звільняє від надлишків секрету залоз та ороговілих клітин епідермісу. Шкіра стає більш пружною, поліпшується колір обличчя. Також масаж допомагає їй дихати. А отже, попереджує застій крові, зміцнює м’язи і тканини, довше зберігає шкіру гладенькою, еластичною та молодою.

Маска для обличчя ОК "Трембіта"
Альгінатна маска для обличчя

Перевагою масок на основі альгінату натрію є здатність відновлювати підтягнутість, свіжість і тонус шкіри, очищати її від шкідливих токсинів і усувати дрібні зморшки. Маски є гіпоалергенними, і підходять для всіх типів шкіри, проблемної та куперозної. В результаті використання альгінатних масок можна досягти:

  • відновлення пружності і покращення еластичності;
  • прискорення регенерації шкірного покриву, швидке загоєння;
  • покращення кровообігу;
  • усунення набряклості, лущення, почервоніння, неяскравих пігментних плям;
  • розгладження мімічних зморшків;
  • вирівнювання кольору обличчя.
Маска з Глини

Секрет чудодійності глини криється в її складі, який дуже багатий мінеральними речовинами (у якійсь глині переважає алюміній, в якийсь марганець, а в якійсь і кремній). Алюміній відрізняється в’яжучими і підсушуючими властивостями, кремній робить позитивний вплив на шкіру, стимулює зростання волосся. Марганець відповідає за підсушуючий ефект, що дезодорує. Але найважливішими властивостями глини є ті, що очищають і відбілювальні.