|

Харчування в ОК "Трембіта"

Для проживаючих в нашому комплексі та всіх наших гостей, Оздоровчий комплекс «Трембіта» пропонує найрізноманітніше меню, починаючи від традиційної української та закінчуючи колоритною закарпатською кухнею, яка гармонійно поєднує угорську, румунську, словацьку, чеську, німецьку, ну і звичайно ж місцеву кухні.

Меню включає чимало страв та напоїв, які можна зкуштувати тільки у нас.

Харчування відпочиваючих, в нашому комплексі, здійснюється в ресторані .

В щоденний раціон відпочиваючих входить: м’ясо, молочні продукти, риба, соки, овочі, фрукти.

За призначенням лікаря забезпечується дієтичне харчування.

Професіоналізм працівників кухні та щоденний контроль медпрацівників забезпечують смачне та корисне харчування в ОК “Трембіта”.


На вибір відпочиваючих, харчування в ОК “Трембіта” передбачено 3-х типів:

  1. «Повний пансіон» – комплексне  триразове харчування (сніданок, обід, вечеря) , яке входить у вартість оздоровчої путівки або можна придбати окремо – 450 грн / день / людина. Кожного дня видається меню з певним переліком страв, в якому можна вибрати страви, що будуть подані.
  2. «Напівпансіон» – комплексне  дворазове харчування (сніданок, вечеря) , яке входить у вартість оздоровчої путівки НАПІВПАНСІОН або можна придбати окремо – 320 грн / день / людина. Кожного дня видається меню з певним переліком страв, в якому можна вибрати страви, що будуть подані.
  3. Індивідуальне”– відпочиваючі харчуються по звичайному меню, яке видається в ресторані, та оплачують за кожну страву окремо.