|

Дозвілля на території

Літній басейн

ширина – 6 м., довжина – 12 м., глибина – 1,5 м.,

Знаходиться басейн на території оздоровчого комплексу. Працює тільки в літні місяці, на зимній період спускається. Вода в басейні додатково не підігрівається, періодично проводиться дезінфекція екологічно чистою мурашиною кислотою. Для проживаючих в нашому комплексі, користування басейном безкоштовне. Сюди, також, входить користування лежаками.

Настільний теніс

Знаходиться тенісний стіл в корпусі номер 2 в кімнаті відпочинку. Користування тенісним столом безкоштовне та передбачається тільки для проживаючих в комплексі “ТРЕМБІТА”. Відчинена кімната відпочинку з 9:00 до 22:00.

Більярд

Знаходиться більярдний стіл (“американка”) в корпусі номер 2 в кімнаті відпочинку. Користування більярдним столом безкоштовне та передбачається тільки для проживаючих в комплексі ТРЕМБІТА. Відчинена кімната відпочинку з 9:00 до 22:00

Риболовля на ставку

Знаходиться ставочок відразу біля оздоровчого комплексу, порибалити може кожен хто проживає в нашому комплексі, але рибину доведеться відпустити. Якщо ж є бажання поласувати “уловом” – це буде коштувати по ціні спійманої риби. Також можна замовити приготування, спійманої риби, у нашому ресторані. В ставку водяться: карась, короп, білий амур.

Дитячий майданчик

Біля ставка для риболовлі знаходится дитячий батут. Заняття батуті поліпшують м’язовий тонус, сприяють розвитку координації рухів та вестибулярного апарату, а викид адреналіну поліпшує функціонування серця та судин.

Катання на велосипедах

На території оздоровчого комплексу “Трембіта” є можливість взяти у прокат велосипед для катання за межами коплексу. Оплату прокату велосипедів можна здійснювати, як за кожну годину окремо, так і за ввесь день. Ціну можна дізнатися тут.

Wi-Fi з’єднання

По всій території оздоровчого комплексу, діє безкоштовне Wi-Fi з’єднанняшвидкість 50 Мб/с