|

Киснева пінка (киснева терапія)

Кисневий коктейль

Киснева терапія – це широко розповсюджена процедура яка вважається одним з найдоступніших та найбезпечніших методів насичення організму киснем.

Постійне погіршення екології, стреси та напруження, паління та незбалансоване харчування призводять до дефіциту кисню в організмі людини, а це є однією з першопричин порушення обміну речовин, ризиків серцево-судинних захворювань з подальшим погіршення здоров’я.

І щоб уникнути даних ризиків застосовуються кисневі коктейлі (киснева пінка) – це солодкувата повітряна піна, що складається з бульбашок кисню і фітонастою лікарських або вітамінних препаратів.

Кисневий коктейль практично не має протипоказань його можна застосовувати як для лікування пацієнтів з різними захворюваннями так і у абсолютно здорових людей для поліпшення їх імунітету підвищення ефективності косметологічних процедур спортивних тренувань та ін.

Що ж відбувається при прийомі кисневих пінок?
Кисневий коктейль

При вживанні кисневих коктейлів відбувається збільшення вмісту кисню, що призводить до покращення стану серцево-судинної системи, нормалізації артеріального тиску, киснева пінка також спалює недоокислені продукти розпаду які гальмують вихід жиру з організму.

Уже через декілька процедур відбувається нормалізація мікрофлори у кишково-шлунковому тракті, покращення кровообігу у нирках, пришвидшене виведення токсинів з організму. Відбувається покращення стану шкіри обличчя, вона очищується та стає більш свіжішою. Це пов’язують тим, що кількість кисню яка надходить через шлунок у організм людини, (при проходженні курсу кисневої терапії) перевищує кількість надходження кисню через легені вдесятеро разів.

    Вживання кисневих пінок – показання (рекомендується):

  • для схуднення
  • шкірних захворюваннях
  • інфекційних захворюваннях
  • профілактика застудних захворювань та грипу
  • захворюваннях центральної нервової системи